picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

dobry podolog warszawa, poszukuję

dobry podolog warszawa, poszukuję

Czy znacie dobry podolog w Warszawie? Poszukuję podologa dla mojej 14 letniej córki. Kiedyś uderzyła się mocno w paznokcia i do tej pory ma problemy z wrastającym paznokciem. Szukaliśmy pomocy w wielu miejscach, natomiast nikt nie chce nam pomóc.

Warszawiak

Posty: 1

 
Najlepszy podolog Wola znajdziesz w Warszawie. Wykonują oni różne zabiegi, które poprawiają jakość skóry i stóp. Jeśli chcesz mogę dać Ci do nich namiary, muszę odnaleźć tylko papiery.

Krakus

Posty: 4

 
Wydaje mi się, że podolog w Warszawie Wola może Ci pomóc. On usuwa różne rzeczy ze stóp, takie jak: kurzajki, brodawki, modzele i inne choroby. Możesz również poszukać opinii na temat danych podologów w Warszawie.

benia

Posty: 7

 
Na pewno podolog w Warszawie pomoże Ci wyeliminować ból i nieprzyjemności związane z wrastającym paznokciem. Tutaj masz namiary na najlepszego podologa w Warszawie https://podogabinet.pl. Skorzystaj z jego usług, a naprawdę poczujesz ulgę i komfort życia.

Yuri20

Posty: 2

 
Wrastające paznokcie są niezmiernie dużym problemem. Wiem coś o tym, bowiem sam poprzez to przechodziłem. Najlepiej jeśli masz taki problem zgłoś się do podologa w Warszawie Ochota.

Dzidzidek

Posty: 10

 
Moja koleżanka za bardzo dobry gabinet podologiczny w Warszawie. Jeżeli nie zależy Ci na okresie to jutro mogę podać Ci do nich namiary. Koleżanka miała usuwane kurzajki, do tej pory one nie powróciły.

alliknet5

Posty: 17

 
Miałam zakładane klamry na paznokcie w Warszawie w tamtym roku. Byłam u podologa, który wdrożył mi odpowiednie leczenie. Paznokieć wrócił do normy, już nie muszę się go wstydzić.

Trener

Posty: 14

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture