picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

kraków gabinet urologiczny, proszę o pomoc

kraków gabinet urologiczny, proszę o pomoc

Problem ze stulejką. Czy znacie może jakiś zaufany gabinet urologiczny, gdzie leczą nie tylko operacyjnie? Liczę na pomoc. Z góry bardzo dziękuję.

Dyduchrr

Posty: 6

 
Należałoby dokładnie przyjrzeć się prywatnym usługom medycznym. Kilka lat temu mąż miał problemy zdrowotne dotyczyły jąder i szukaliśmy najlepszego rozwiązania. Grunt to, żeby nie położyć się do szpitala, gdzie tego typu zabiegi przeprowadzają niemalże hurtowo. Skorzystaliśmy z prywatnej urologii w Krakowie, a dokładnie kliniki, gdzie indywidualnie traktują pacjentów. Czy drogo? Opłacało się :)

Oct714

Posty: 15

 
Gdybym był mądrzejszy i mniej skąpy, to też bym skorzystał w Krakowie z któregoś prywatnego urologa. Myślałem, że jak położę się do szpitala, wyleczą mnie i wszystko będzie okej. Teraz widzę, że się myliłem. Jeśli będzie kolejny nawrót choroby, bankowo udam się prywatnie. To bezsens korzystać z tak beznadziejnej pomocy.

serum45

Posty: 13

 
Możesz położyć się do prywatnej kliniki, gdzie zwyczajnie zapewnione są współczesne metody leczenia. Nie ma tak jak w szpitalach. Trzeba zapłacić, niemniej jednak ja też wolałem nie oszczędzać na własnym zdrowiu i wybrałem w Krakowie gabinet urologiczny współpracujący z renomowaną kliniką. Dobrze zrobiłem. Ogólnie w takich miejscach pracują niezwykle dobrzy fachowcy.

Dzidzia

Posty: 14

 
Warto dokładnie przyjrzeć się prywatnym usługom medycznym. Kilka lat temu mąż miał problemy zdrowotne dotyczyły jąder i szukaliśmy najlepszego rozwiązania. Grunt to, żeby nie położyć się do szpitala, gdzie tego typu zabiegi przeprowadzają niemalże hurtowo. Skorzystaliśmy z prywatnej urologii w Krakowie, a dokładnie kliniki, gdzie indywidualnie traktują pacjentów. Czy drogo? Opłacało się :)

OliToli56

Posty: 13

 
W Krakowie działa świetny urolog. Na tej stronie można się wszystkiego dowiedzieć https://www.urologia24.pl. Leczą nie tylko operacyjnie. To prywatny gabinet, dlatego bez problemu można dostać się tutaj do specjalistów. Osobiście jestem zadowolony, więc polecam szczególnie tym, którzy zwlekali z pójściem od tego specjalisty.

opert34

Posty: 16

 
Są przypadki, że szpital jest niestety koniecznością :( W moim wypadku z gabinetu urologicznego w Krakowie pozyskałem się na szczęście do prywatnej kliniki, gdzie opieka i pomoc była na medal.

pawelbin

Posty: 15

 
Pewnie też zdecyduję się w końcu na prywatny gabinet urologiczny w Krakowie. Wkurzam się, bo w przypadku mojej przypadłości lekarze mają podzielone zdania. Chciałbym udać się do miejsca, gdzie będę mieć 100% pewną diagnozę.

Black_Riot

Posty: 4

 
Gdzie dokładnie można skorzystać z takiej urologii w Krakowie? Mnie też zależy na bezoperacyjnym leczeniu. Może w moim wypadku nie jest to możliwe, lecz chciałbym dowiedzieć się tego do zaufanego lekarza.

edyta123

Posty: 6

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture