picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Suplement na pasożyty

Suplement na pasożyty

Cześć, czy uważacie, że zastosowanie domowego odrobaczania u dzieci jest bezpieczne? Czy trzeba odrobaczać całą rodzinę, jak dziecko ma pasożyty? Dajcie znać, bo jestem aktualnie w kropce :D

Marioleczka 

Posty: 6

 
Grejpfrut jest niezły, żeby trochę oczyścić organizm. Mocno niszczy pasożyty w układzie pokarmowym, grzyby zabiła. Do smaku idzie się przyzwyczaić.

Laleczka

Posty: 8

 
Owsiki i lamblie to chyba u nas w kraju najpopularniejsze robactwo, ale dość proste w usuwaniu. Gorzej, jeżeli zaatakował tasiemiec. Wtedy to już nawet chirurgia wchodzi w grę.

67-kristoo

Posty: 18

 
Żółć zawsze wypada zbadań, kał oczywiście. Wtedy zazwyczaj jest wszystko jasne i czy odrobaczanie w ogóle skończyło się powodzeniem.

Kolekcjoner

Posty: 22

 
Robaki przechodzą na najbliższych, co wymaga najczęściej dalszej diagnostyki wszystkich członków rodziny. Potwierdzam, bo u mnie było tak samo.

pawel253

Posty: 11

 
Według statystyk popularnych to większość ludzi ma pasożyty w pewnych formach. Większość siebie w układzie pokarmowym. Kiedyś złapałem poważniejsze robactwo po zjedzeniu nieumytych śliwek. Tragedia. Raz się zapomnisz i koniec.

Kitas

Posty: 7

 
Jak masz dziecko to suplementacja na pasożyty dla wszystkich powinna być, bo się łatwo ten syf przenosi.
My od zwierząt łapaliśmy robactwo, ale stosunkowo łatwo pokonać właśnie odpowiednimi suplementami. Trochę problemu mieliśmy z dopasowaniem właściwych środków, ale to trwa raczej chwilę.

Mord

Posty: 5

 
Czasami ogólne schorzenia masz od pasożytów, a to bardzo ciężko zdiagnozować, więc profilaktyka cykliczna jednak wskazana.

Czarek

Posty: 10

 
Ludzie, którzy mają pasożyty najczęściej nie stosują zasad higienicznych, a łatwo je złamać krótko mówiąc. Zwróć na ten element szczególną uwagę. U dzieci robaki to powszechna sprawa. Trzeba uczyć, profilaktyka w domu u wszystkich domowników obowiązkowa do wprowadzenia.

fuey

Posty: 21

 
Psucie zębów zatrzymałem suplementacją EcoDetoxxem, bo zabija dosłownie całe robactwo w organizmie, a robaki ma podobno każdy człowiek, chociaż najczęściej niezdiagnozowane Podobno nawet depresja wynika z braku odrobaczania, więc to dużo mówi o skali problemu.

Skorpion561

Posty: 23

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture