picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Gdzie kupujecie kosmetyki

Gdzie kupujecie kosmetyki

Cześć, jakie metody pielęgnacji polecacie do cery wrażliwej ze skłonnością do powstawania wyprysków? Bardzo proszę o coś, co u was faktycznie działa.

labuh

Posty: 4

 
Ja też przestałam w ogóle używać zwykłej wody do pielęgnacji twarzy, ale mam zawsze butelkę mineralnej z dobrego źródła. Naprawdę jest spora różnica.

Jasioneczek

Posty: 24

 
Łączę kosmetyki naturalne z aromaterapią. Do tego dodaję sobie prozdrowotne żele do kąpieli, dbam o to, żeby więcej spać i przede wszystkim rzuciłam picie/palenie. Po tym stan skóry się szybko poprawia.

jirajamgo

Posty: 19

 
Chyba tylko certyfikaty teraz potwierdzają, czy kosmetyk jest faktycznie naturalny. To pojęcie trochę nadużywane przez producentów z branży, więc trzeba uważać ;)

renia00

Posty: 9

 
Tworzę własne kosmetyki naturalne, głównie na bazie mieszanek witaminowych. Coś takiego warto wykorzystać w pierwszej kolejności https://e-naturalne.pl/pl/p/Mix-Witaminowy/833. Wystarczy tylko pilnować stężenia, a wychodzą ci kosmetyki do twarzy, całego ciała, pielęgnacji włosów, do czego chcesz właściwie. Taniej wychodzi niż zakupy w drogerii, a taki kosmetyk robi się błyskawicznie.

miasto13

Posty: 18

 
Aromaterapia w połączeniu z kosmetykami naturalnymi chyba najlepiej się u mnie sprawdza. Stworzyłam sobie takie mini SPA w dużej łazience. Jak mam czas to testuję różne kosmetyki, bo dość ciekawe teraz robią na bazie ekstraktów roślinnych. Takie kosmetyki najbardziej lubię.

inhuman

Posty: 18

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture