picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Gdzie kupujecie kosmetyki

Gdzie kupujecie kosmetyki

Mam wrażenie, że po tych wszystkich popularnych kosmetykach od znanych producentów moja skóra nie wygląda zbyt dobrze i tak się zastanawiam na co ewentualnie można się obecnie zdecydować, by skutecznie o nią zadbać, czy są jakieś dobre kosmetyki naturalne, które ewentualnie będzie warto kupić.

Wielki Duch

Posty: 5

 
Zdaje mi się, że w sieci najłatwiej będzie o naturalne kosmetyki. W tradycyjnych stacjonarnych sklepach oferta powoli tez się zmienia, jednak na tą chwilę pewnie wybór naturalnych kosmetyków będzie w sklepach internetowych.

Laleczka

Posty: 5

 
Możesz sprawdzić jak to wygląda w sieci, trochę sklepów te naturalne kosmetyki już oferuje więc pewnie jak o tym poczytasz to cos tam sensownego dla siebie będziesz w stanie wybrać i jednocześnie te kosmetyki faktycznie będą miały dobry wpływ na Ciebie.

Dagmara87

Posty: 21

 
Ostatnio kupowałem dla żony kosmetyki na urodziny i waśnie postawiłem na takie, które sprzedawczyni podkreślała że są naturalne. Żona póki co jest zadowolona więc wydaje mi się, że się to dobrze sprawdziło. Z tego co w sklepach widziałem to jest już sporo takich naturalnych produktów i są one dość mocno promowane więc faktycznie cos dla siebie odpowiedniego również będzie można tam szukać.

dada45

Posty: 16

 
Co do samej idei kupowania naturalnych kosmetyków to w pełni zgadzam się z tym, że warto się na nie decydować. Jeśli zaś chodzi o to, które kupować to już kwestia indywidualna i najlepiej próbować różnych, by ostatecznie coś dobrego dopasować właśnie do danego organizmu, by jak najbardziej korzystać z możliwości jakie będą niosły za sobą te produkty.

Garguł12

Posty: 10

 
Spory wybór kosmetyków jest w sklepie https://e-naturalne.pl/. Kupowałam tam kilka razy olej macadamia i kilka produktów prosto z Amazonii, ale również jeśli chodzi o kremy czy inne kosmetyki to ten wybór jest tam spory i będzie można coś sensownego wybrać. Dodatkowo wydaje mi się, że jeśli chodzi o naturalne kosmetyki to maja najlepszą ofertę cenową.

amrmas22

Posty: 10

 
Jak będziesz szukał dla siebie dobrych produktów to postaraj się sprawdzić skład, porównać je między sobą od różnych producentów i wtedy pewnie łatwiej będzie cos sensownego dla siebie wybrać. Powoli ten rynek produktów naturalnych się u nas rozwija wiec faktycznie coś tam sensownego można dla siebie szukać.

Marko

Posty: 11

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture