picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Gdzie kupujecie kosmetyki

Gdzie kupujecie kosmetyki

Czy tworzenie własnych kosmetyków opłaca się bardziej od zakupu naturalnych zestawów? Jak w ogóle rozpocząć przygodę z czymś takim?

mikesmith0103

Posty: 4

 
Algi łagodzą podrażnienia. Mam takie kremy pod poważniejsze upały, czy dla regeneracji po zbyt ciężkim makijażu. Pozdrawiam.

Dyduchrr

Posty: 6

 
Porównuj kosmetyki z zabiegami medycyny estetycznej i staraj się po podobnym składzie dobierać. Od dawna podobnie działam i poprawiłam mocno wygląd.

Laleczka

Posty: 10

 
Też polecam kwas hialuronowy, ale ultramałocząsteczkowy, przykład https://e-naturalne.pl/pl/p/Kwas-hialuronowy-Mini-HA-ultramaloczasteczkowy-proszek/607. Dużo zastosowań. Smaruję często piersi kremem z tym kwasem i wizualne powiększenie odczuwasz. Zupełnie inaczej skóra wygląda. Jak masz cerę ze skłonnością do zmarszczek to naprawdę niczego lepszego na rynku kosmetycznym nie znajdziesz. Smarujesz się tym latem i masz ochronną powłokę na cały dzień. Robię z reguły toniki i mleczka z tego. Zastanawiam się, żeby nie rozszerzyć na jakiś żel, ale jeszcze się nie nauczyłam robić czegoś takiego. Trzymasz w lodówce i jakość zostanie na długo.

mario72k

Posty: 10

 
Najpierw dermatolog, a później zakup kosmetyków. Bez konsultacji tylko możesz się skrzywdzić.

alklu7

Posty: 8

 
Testowałam kosmetyki z czerwonym winem, jako substancją aktywną i zauważyłam duże właściwości nawilżające.

serbuś

Posty: 8

 
Możesz czarną perłę wypróbować, bo dobrze mnie rozjaśniła. Masz odmłodzenie skóry praktycznie natychmiastowe.

Kruk

Posty: 13

 
Jeżeli zaczynasz coś kombinować z własnymi kosmetykami to przygotuj się na eksperymentowanie i że za pierwszym razem nic nie wyjdzie.

matek562

Posty: 13

 
Weź sobie butelki z kroplomierzem to się nie pomylisz przy zastosowaniu receptury na kosmetyk. Sprawdza się.

Becik45

Posty: 9

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture