picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Perfumy męskie lacoste, polecicie mi coś

Perfumy męskie lacoste, polecicie mi coś

Witam. Czy to prawda, że za testery perfum zapłacę mniej niż za zwyczajną wodę perfumowaną?

Dooog

Posty: 10

 
Zaciekawiła mnie ostatnio reklama perfum męskich David Beckham.

Perfumy o pojemności 75 ml, a właściwie wodę toaletową kupiłem za zaledwie kwotę… 45 złotych. Uważam ją za genialną, gdy porównać wydaną sumę do jakości perfum, które kilka dni temu otrzymałem.

Klarka23

Posty: 17

 
Kilka dni temu dziewczyna podarowała mi perfumy męskie Lacoste. Strasznie zainteresowały mnie one i poprosiłem o namiary miejsce, w którym je zamówiła, bo chyba będę używał ich regularnie. Jeśli jesteście zainteresowani to podaję Wam także linka: https://makeupmania.com.pl/114-lacoste. Warto sprawdzić choćby w perfumerii ten zapach :)

Seba123

Posty: 20

 
Na chwilę obecną odkładam sobie pieniądze na perfumy męskie Chanel, bo niesamowicie spodobały mi się u przyjaciela. Co prawda nie są tanie, ale nie będę używał ich na byle okazję, a tylko wówczas, gdy naprawdę będę chciał się wyróżnić swoim zapachem w towarzystwie :)

bodzik155

Posty: 19

 
Uważam, że perfumy męskie odnajdziesz w praktycznie każdej drogerii w większym, jak i mniejszym mieście. Wiele zależy pomiędzy innymi od tego czy masz niezmiernie wysokie wymagania i szukasz naprawdę markowych perfum w niezmiernie wysokich cenach. Wówczas może być problem.

Rafałek34

Posty: 17

 
Ostatnio po raz pierwszy używałem perfumy męskie Gucci, które mnie zachwyciły. Początkowo byłem sceptycznie nastawiony do perfum Gucci, które są drogie i otrzymałem je w prezencie. Potem mi przeszło, a teraz nie wyobrażam sobie bez nich życia. Używam ich codziennie :)

Zygzaczek3

Posty: 19

 
Sam nabywam testery perfum, które są praktycznie pełnowartościowymi perfumami.

Częstokroć nie są wyposażone w oryginalne opakowanie czy brakuje w nich korka, ale to mały minus, gdy wziąć pod uwagę oszczędność na poziomie 30-50%, którą częstokroć jestem w stanie sobie zapewnić. Pachną i utrzymują się przez tyle samo czasu, co dużo droższe perfumy ze sklepowej półki :)

pawelek75

Posty: 24

 
Widzę, iż poniektórzy narzekają na to, iż perfumy męskie davidoff są droższe od zwyczajnych perfum nieznanych marek.

Porównajcie sobie chociażby to, ile zwyczajnych perfum musicie użyć, aby czuć było zapach, niemniej jednak ile perfum Davidoff. Różnica w jakości jest zauważalna i wydaje mi się, iż za to właśnie się płaci.

Proste i logiczne chyba dla wszystkich :)

gregcie@

Posty: 14

 
Na temat perfum w hurcie nie mogę powiedzieć wiele, ponieważ do tej pory zamawiałem je zaledwie raz w ten sposób. Przyznam szczerze, że gdy chce się zamówić naprawdę markowe perfumy to stanowi to naprawdę bardzo wysoki koszt. Wydaje mi się, że ta branża przeznaczona jest wyłącznie dla tych, którzy dysponują naprawdę sporą gotówką.

E-GOista

Posty: 11

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture