picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Gdzie kupujecie perfumy

Gdzie kupujecie perfumy

Cześć! Dobry sklep internetowy z perfumami, jaki polecacie? Bardziej myślę o zapachu dla siebie, czymś lekkim delikatnym, na co dzień. Jaki zapach byście doradzili do pracy w biurze, żeby z jednej strony ten perfum był odczuwalny ale nie duszący?

pawel253 

Posty: 8

 
Z własnego doświadczenia wiem że ludzie kupują przede wszystkim oczami..na mnie największe wrażenie robią te perfumy które są efektownie szałowo zapakowane. Nie ukrywam że w pierwszje kolejności zwracają uwagę na flakonik.

Penio

Posty: 7

 
Ja już wszystko kupuję online, nawet chleb. Dobrze że mieszkam w duzym mieście to mam sklepy gdzie dowożą zakupy zamówiona przez neta, moja bratowa już nie ma takiego szczęścia u siebie w miasteczku . Perfumy też kupuje zdalnie bo jest dużo wygodniej ale też taniej.

Killer85

Posty: 28

 
Jeśli ktoś nie lubi przesadnie płacić za markowe perfumy to ja polecę testery z http://testerownia24h.pl. Zapach jest świetny, wszystko się zgadza z autentycznym zapachem konkretnego producenta tylko opakowania są inne, bez tych wszystkich nadruków cudów bajerów ale zyskuje się za to na niższej cenie.

333_333

Posty: 12

 
Rózne są perfumy jedne bardziej duszące dla mnie, a inne całkiem przyjemne. To jest jednak dość indywidualna kwestia dlatego wbrew pozorom na prezent moim zdaniem pomysł – taki sobie. Bo często można po prostu nie trafić.

Krzysio

Posty: 16

 
Najbardziej lubię zapachy kwiatowe a wiadomo jakie są najpiękniejsze kwiaty – róże! Także zawsze każdemu powtarzam że jeśli nie ma pomysłu na prezent dla mnie to perfumy różane będą idealne.

Rico

Posty: 8

 
Ja to parę razy w życiu miałam testery perfum i byłam zawsze zadowolona. W ogóle nie odbiegają zapachem od oryginalnych bo one po prostu są oryginalne tylko że bez markowego pudelka.

mJaUrVcEin

Posty: 7

 
Czasami warto trochę poeksperymentować z perfumami, bo ja wiem jak to jest czasem człowiek się przyzwczai do jednej marki i nie chce zmienić a potem się okazuje że zmiana mogłaby wyjść tylko na plus.

Kwatuszek

Posty: 19

 
Ciężkie piżmowe na wieczorne wyjście, to jest coś co lubię. Ale powiem że dość trudno jest takie perfumy dostać. Większość perfum które są w sprzedaży pachną dość lekko, nie jest to taki piżm jakiego bym oczekiwała.

Garguł12

Posty: 10

 
Na prezent to nie znam lepszego patentu jak perfumy, zawsze się sprawdzają :) zwłaszcza jak szukam na ostatnią chwilę dla mamy, taty czy swojej dziewczyny to wtedy perfumy są zawsze jak znalazł.

Gucio

Posty: 13

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture