picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Perfumy projektantów, poszukuję !!!

Perfumy projektantów, poszukuję !!!

Szukam dystrybutora perfum najlepiej w UK, bo jak wiadomo taniej :) Możecie polecić coś w tej sprawie? Napiszcie jak wygląda płatność i w ogóle kwestia złożenia zamówienia.

Radziu

Posty: 9

 
Czekam aż pojawi się tu więcej w temacie dystrybutorów perfum. Tak bez polecenia to trochę strach korzystać z pierwszej lepszej oferty. Mam nadzieję, że podzielicie się tu swoimi doświadczeniami. Dobrym pomysłem jest wybrać się osobiście, ale na razie jestem uziemiona przez pracę :)

trans34

Posty: 9

 
Swoją drogą jakoś ciężko mi uwierzyć w oryginalność takich tanich perfum :( Wiem, iż chodzi o hurtownię i wobec tego jest taniej, niemniej jednak u nas w kraju chyba też coś takiego mamy?

Trener

Posty: 14

 
Przegapiłam okazję, żeby znaleźć coś jak byłam na miejscu :( Ale też wiem, iż wiele hurtowni kosmetycznych realizuje zamówienia online dla klientów spoza kraju. A cenowo to wygląda bez wątpienia niesłychanie korzystnie.

Grupa SEO

Posty: 21

 
Bowiem zamiast cen hurtowych przy pojedynczych zamówieniach można korzystać z promocji. W Anglii jest takich ofert od groma i troszkę. Według mnie najlepiej pierwszy raz odwiedzić sobie taką hurtownię kosmetyczną osobiście.

Boss

Posty: 17

 
A jakbym chciała zakupić w detalu, to czy też się opłaca? Mnóstwo słyszałam i czytałam, iż perfumy projektantów w Anglii to ceny nawet o połowę niższe niż w Polsce.

Dziadek

Posty: 11

 
Taniej to jest mało powiedziane :D Udało mi się kupić flakonik Caroliny Herrery za naprawdę drobne pieniądze. Obliczyłam oszczędność około 70%, a to po prostu jedna z wielu drogerii. Również podejrzewam, że w hurtowni takie oszczędności mogą dotyczyć wszystkich perfum projektantów.

Motospec

Posty: 8

 
Polowałam na tanie markowe perfumy i mam https://makeupmania.eu. Jak jesteście w UK to koniecznie odwiedźcie. Zamówić hurtowo w rzeczywiście okej cenie można przez internet.

seweryn

Posty: 12

 
Sama chciałabym taką współpracę rozpocząć. Mam nadzieję, że uda mi się znaleźć coś konkretnego na razie bez wyjazdu. Może tutaj polecicie jakiego rzetelnego sprawdzonego dystrybutora perfum :) Mam już trochę info na temat tych większych hurtowni, gdzie się opłaca, ale wiadomo, że im więcej, tym lepiej.

codePerformance

Posty: 11

 
Zaczęłam realizować swój własny biznes, właśnie dokładnie taki, który stał się moją pasją. Regularnie jestem w Anglii i robię hurtowe zakupy perfum. Mam w kraju butik. Czy się opłaca? Owszem, ale musisz wiedzieć, jakie perfumy będą ci schodziły. Inaczej przeleżą na półkach i się przeterminują :D

wom_ww

Posty: 27

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture