picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Gdzie kupujecie perfumy

Gdzie kupujecie perfumy

Cześć, czy przy zakupie testerów, chodzi o perfumy nie ma jakichś braków jakościowych? Jak to widzicie?

TomekK

Posty: 6

 
Przed aplikacją perfum nałóż sobie jakiś delikatny balsam do ciała. Wchłonie zapach i będziesz miała znacznie dłuższe oddawanie.

Nikolee3

Posty: 13

 
Najlepiej to połączyć perfumy z dezodorantem, żeby był spójny zapach cały czas. Oddzielnych dezodorantów i marek wody toaletowej się nie polecam, ale niestety większość ludzi tak używa. Trochę lipa, jak bliżej do takiego człowieka podejdziesz.

mikesmith0103

Posty: 5

 
Perfum wypadałoby dopasować do rodzaju skóry. Dla tłustej to raczej coś delikatnego, żeby nie wywołać żadnych podrażnień. Cytrusy od siebie bym zalecała, bo u mnie siostra właśnie używa i zawsze zadowolona.

martins6

Posty: 23

 
Nie wiem, ja tam nie mogę się przekonać do zakupu oryginalnych perfum. Mam jakiś limit jednak budżetu na zapach, a 100 ml testera to mi spokojnie na rok starczy. Jak człowiek wie, w jaki sposób stosować to się opłaca.

untelekt

Posty: 8

 
Sporo sklepów z testerami perfum testowałem. Wiele z nich się zwinęło. Jedyny, który został jeszcze z dawnych czasów u mnie to https://www.testerownia24h.pl i widać, że się pięknie rozwinęli.

Klakier

Posty: 6

 
Testery to super sprawa. Ludzie częściej biorą oryginalne, bo to oczywiście jakiś tam według nich prestiż, ale dla mnie zawsze liczyła się użyteczność.

Dzidzidek

Posty: 10

 
Nie wiem, o co niektórym chodzi z tymi testerami. Normalnie można używać, luz i wysoka jakość :)

Jacuś24

Posty: 9

 
Nawilżona lekko skóra dobrze reaguje z wodami toaletowymi, o czym się przekonałam przypadkiem, a później zobaczyłam, że to dość popularna wskazówka w świecie kosmetycznym :)

Illilakip

Posty: 8

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture