picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Gdzie kupujecie kosmetyki

Gdzie kupujecie kosmetyki

Cześć – dzień dobry. Szukam dostawcy kosmetyków do naszego gabinetu. Z kim współpracujecie, kto ma świeże, dobre gatunkowo rzeczy na stanie i nie ma problemów z czasem dostawy itp. Jeśli możecie kogoś podpowiedzieć – będę wdzięczna, pozdrawiam ;)

Miki789

Posty: 8

 
Można teraz sobie tych kosmetyków nakupować dużo, jak pamiętam jeszcze w domu jak mieszkałam z rodzicami to mama miała gdzieś 1/3 z tego co ja teraz używam.

333_333

Posty: 12

 
Ja to jestem w stanie dość dużo pieniędzy miesięcznie na same kosmetyki wydać, mój mąż nie do końca jest z tego faktu zadowolony ale z drugiej strony by chciał żebym atrakcyjnie wyglądała. Coś za coś ;-)

jpyzio

Posty: 15

 
Sensowne promocje z tego co widzę mają od jakiegoś czasu w sklepie na e-naturalne.pl. Mężowi tutaj pomadę do stylizacji brody kupiłam na prezent Mikołajkowy i jest bardzo happy :) Dla siebie to głównie stąd zamawiam kremy nawilżające/regenerujące, czy peelingi – mają bardzo fajne enzymatyczne z owocami tropikalnymi.

eagle

Posty: 15

 
Każda skóra jest trochę inna mimo wszystko, także kosmetyki to bardzo indywidualny temat. Kiedyś pamiętam jak bardzo mi koleżanka zachwalała olejek różany – na nią rzeczywiście działał, na mnie już nie.

alliknet5

Posty: 17

 
Hej, ja raczej nigdy z cerą nie miałam problemów i mimo że już prawie 4 dychy na karku to jeszcze jakiś większych zmarszczek nie widzę u siebie – co geny to jednak geny, z tym nie wygrasz ;)

Kruk

Posty: 26

 
Za dobry kosmetyk trzeba swoje zapłacić, podobnie jak za dobre jedzenie, tak to już jest. Ja bym raczej na kosmetykach nie oszczędzała bo skórę ma się tylko jedną i teraz zresztą problemy dermatologiczne są bardzo częste.

znamsienatym

Posty: 11

 
Mi raczej większość kosmetyków pasuje, jakoś wyjątkowo sobie dobrze moja cera radzi ze wszystkim. A z kolei moja siostra to już musi dobierać kremy czy tusze bardzo drobiazgowo, bo dużo marek totalnie jej nie leży.

Black_Riot

Posty: 8

 
Z kosmetykami to ja zawsze się średnio dogadywałam :P Większość to co w sklepach to w ogóle z moją skórą nie współgra, albo mam jakieś problemy alergiczne albo jeszcze co innego. Tylko dermokosmetyki wchodzą w grę przy mojej cerze.

Gucio

Posty: 12

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture