picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

terapia konopna

terapia konopna

Coraz częściej można się spotkać z tym, że konopie mają tak dobry wpływ na organizm i się tak zastanawiam czy na swoje dolegliwości ich nie spróbować. Tylko z drugiej strony samodzielnie branie bez pomocy może być dość trudne dla mnie bo się na tym nie znam Jeśli ewentualnie coś możecie w tym względzie poradzić, podpowiedzieć to dawajcie znać.

khazdul

Posty: 1

 
Co do konopnych produktów to szukaj dobrej jakości preparatów. To jak się wydaje podstawa, by ten skład produktów był faktycznie jak najlepszy. W kolejnym kroku oczywiście trzeba będzie dobrać dawkowanie i tutaj akurat pomoc kogoś kto się na tym dobrze zna może się okazać bardzo istotna.

bmw316

Posty: 11

 
W sprzedaży olejów i innych produktów konopnych jest coraz więcej, ale faktycznie okazuje się, że mało osób wie jak tak naprawdę te produkty stosować i to sprawa, że potem się okazuje, żę nie są one odpowiednio dobrane i nie przynoszą takich wyników swojego działania, jakich się od nich oczekuje. Więc tutaj jeśli ktoś pomorze wybrać, podpowie jak stosować to dzięki temu efektywność wykorzystywania olejów będzie na wyższym poziomie.

Wojciech24

Posty: 4

 
Uważam, że faktycznie warto będzie szukać pomocy u kogoś kto dobrze zna temat i ma doświadczenie jeśli chodzi o stosowanie olejów czy innych produktów konopnych. Taka oferta wypada faktycznie pozytywnie i można liczyć na to, że da dobre efekty jeśli chodzi o stosowanie olejów konopnych.

labuh

Posty: 2

 
Jeśli będziesz chciał mieć dopasowaną indywidualnie ofertę warto się skontaktować pod mailem hemplab@protonmail.com z Panią Ewą albo Panem Mateuszem. Świetna oferta i pomoc, dzięki której ma się indywidualnie dopasowaną ofertę jeśli chodzi o stosowanie produktów konopnych. W mojej ocenie to sensowna opcja, ponieważ dzięki temu efektywność stosowania takich produktów będzie lepsza.

mniszek67

Posty: 6

 
Ogólnie jeśli chciałbyś zacząć stosować produkty konopne to polecam się skontaktować z grupą Olej RSO/CBD-pogotowie konopne, gdzie Pani Ewa i Pan Mateusz znają świetnie temat i gwarantują profesjonalną pomoc jeśli chodzi o ułożenie terapii z produktami konopnymi, dzięki temu będziesz mógł maksimum z nich wyciągnąć jeśli chodzi o właściwości.

Fanatyk

Posty: 12

 
Uważam, że co do produktów konopnych można liczyć na kompleksową pomoc ze strony grupy Olej RSO/CBD-pogotowie konopne. Świetni specjaliści Pani Ewa i Pan Mateusz, którzy służą każdemu pomocą jeśli chodzi o planowanie terapii konopnych. Warto z ich pomocy skorzystać, by otrzymać taką indywidualną pomoc jeśli chodzi o stosowanie olejów konopnych w odpowiedniej dawce.

Dzidzia

Posty: 5

 
Ktoś kto konopiami się na co dzień zajmuje ma zazwyczaj spore doświadczenie i można faktycznie liczyć na jego pomoc przy wyborze. Wiele firm obecnie w tym kierunku działa, że produkty konopne do sprzedaży wprowadza. Natomiast obok tego ważne będzie również znalezienie kogoś kto podpowie jak je dawkować.

GIZIU

Posty: 5

 
Tak naprawdę jeśli ktoś nie jest bardzo dobrze rozeznany w temacie to samodzielne dopasowanie dawek nie będzie proste więc tutaj np. polecam Panią Ewę (hemplab@protonmail.com). Prowadzi specjalną grupę, która zajmuje się tworzeniem indywidualnie dopasowanych terapii. Warto będzie z tego skorzystać i mieć indywidualnie dopasowany sposób stosowania konopi.

figo

Posty: 4

 
Ja, gdy zaczynałem swoja przygodę z konopnymi produktami to współpracowałem z Panem Mateuszem, możesz do niego napisać hemplab@protonmail.com. Świetny specjalista, który zagwarantuje pomoc w ułożeniu terapii łącznie z wyborem olejów i potem dawkowaniem. Cały czas można coś podpytać, więcej się dowiedzieć więc jak ktoś zaczyna to taka pomoc na pewno będzie dla niego atrakcyjna.

lalunia333

Posty: 4

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture