picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

sesja kobieca szczecin, dobry fotograf

sesja kobieca szczecin, dobry fotograf

Chce wykonać z dziećmi sesję plenerową w Szczecinie. Żąda kogoś, kto robi fotografie, niemniej jednak również ma doświadczenie i wie gdzie można taką super sesję zrobić?

Worms

Posty: 1

 
Specjalistkę od zdjęć w tym od sesji rodzinnych w Szczecinie znajdziecie na stronie internetowej https://www.agnieszkaszlachta.pl. polecam wszystkim zainteresowanym zdjęciami.

WalSystem

Posty: 24

 
Zdjęcia to super pamiątka. Tym bardziej, jeśli wykonane są przez kogoś, kto się na tym bardzo dobrze zna. Taka osoba ma wiedzę, doświadczenie i drogi, nowoczesny sprzęt.

amrmas22

Posty: 7

 
Mnie się zawsze takie zdjęcia podobały, ale z kasa bywa bardzo różnie. Muszę się zastanowić czy jednak nie zebrać tych kilku stówek i chociaż takiej standardowej sesji sobie nie zrobić. Nie mam zbyt wielu zdjęć ze swoją rodziną, a te, które są pozostawiają wiele do życzenia. Profesjonalista zdjęcia wykona o wiele lepiej.

Wielki Duch

Posty: 5

 
Wybraliśmy sesje ciążową i noworodkową w Stargardzie, bo wiemy, że pracuje tam profesjonalna pani fotograf. Chcemy mieć zdjęcia, które będą super pamiątką dla lata.

Klarka34

Posty: 2

 
Mnie się marzy sesja ciążowa w Szczecinie, bo dalej nie chce mi się jechać. Na razie tylko przeglądam różne oferty. Drogie to nie jest, dlatego może się zdecyduje? Poczekam jeszcze trochę aż będzie jeszcze lepiej widoczny brzuch. Uważam, że takie zdjęcia są po prostu super.

Merlinek

Posty: 24

 
Jeśli zgłaszamy się z dzieckiem do fotografa to winien mieć podejście do tego. To istotne, aby uzyskać jak najlepsze efekty takiej sesji, albowiem przecież za to płacimy. Fotografie są obrabiane komputerowo, co też ma znaczenie.

Eksperttt45

Posty: 4

 
Korzystaliśmy z oferty fotografa i byliśmy zadowoleni. Sesja nie była zbyt długa, bo przez półtorej godziny wszystko było wykonane. Dzieci się jeszcze nie znudziły i my też, dlatego zdjęcia wyszły naprawdę super.

Worms

Posty: 7

 
My od razu zamówiliśmy sesję ciążową i noworodkową w Stargardzie i jesteśmy zadowoleni. Znana cena, natomiast i niesamowite fotografie. Jeżeli ktoś nie jest przekonany do takiej sesji to winien sprawdzić fotografie, które tam powstają. To coś niesamowitego i niepowtarzalnego.

Gucio

Posty: 12

 
Miałam sesję rodzinną w Szczecinie i jestem zadowolona. Zajmowała się nami pani fotograf z niesłychanie dużym doświadczeniem. Pomogła nam w ustawieniach, pozach i zdjęcia wyszły po prostu fanatycznie. Polecam taką super sesję.

david011

Posty: 12

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture