picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Proszę o ofertę wycieczek rodzinnych all inclusive ?

Proszę o ofertę wycieczek rodzinnych all inclusive ?

Dzień dobry. Mam pytanie do osób, które wybierały się z jakimś organizatorem na wakacje rodzinne all inclusive. Jeśli wszystko było w porządku, chętnie skorzystamy. W planach mamy egzotyczne wakacje :)

untelekt

Posty: 8

 
No dokładnie, bo nie wszędzie masz full opcję. Bywa i tak, że niby wakacje all inclusive, a jak gdzieś dalej jedziesz nawet w ramach organizowanej wycieczki, to musisz mieć swoje jedzenie. Tak mieliśmy właśnie w Egipcie.

Shasio

Posty: 14

 
Jeśli chodzi o wycieczki all inclusive, to powiem jedno. Do jakiegoś czasu nie byłem zwolennikiem korzystania z tego rodzaju ofert, ale w końcu przyszedł ten pierwszy raz i za nic w świecie nie mam zamiaru z innych korzystać. Zapłaciłem tyle, co zapłaciłem, ale wspólnie z żoną mieliśmy pełen komfort wszystko pod ręką.

Julian

Posty: 24

 
Polecam zajrzeć na ich stronę http://clubmed.pl. To organizator wycieczek all inclusive na całym świecie. Mają renomę, są na ryku od 1950 roku. My zaufaliśmy i nie zawiedliśmy się w tamtym roku :)

Jimer66

Posty: 9

 
Zwyczajnie nie korzystamy z wakacji all inclusive, co naturalnie przekłada się potem na dodatkowe wydatki ;) Na wakacjach generalnie ciężko zaoszczędzić :) zwłaszcza wyjeżdżając z dzieciakami.

Jasieczek23

Posty: 7

 
Odkąd kilka lat temu pierwszy raz zdecydowaliśmy się z rodziną na wakacje all inclusive, nie korzystamy z innych. Wiem, że są różne opinie na ten temat. My jednak trafiliśmy zawsze na super ofertę.

endrjuuu

Posty: 27

 
Lepszej opcji od wycieczek all inclusive nie znam. Nie uważam motania się i konieczności posiadania non stop gotówki. Trzeba jednak dokładnie sprawdzić co taka oferta zawiera.

Babeczka

Posty: 19

 
Nam obecnie marzy się egzotyka, dlatego też takie oferty robią na nas szczególne wrażenie. Pewnie też zdecydujemy się na wakacje rodzinne all inclusive, ponieważ to najwygodniejsza forma, jeśli jedzie się z dziećmi. Mamy w planach znalezienie jakiejś promocji :) Zobaczymy, co z tego wyjdzie.

Rico

Posty: 8

 
Mamy już dość sporą listę organizatorów. Pewnie skorzystamy z którejś z wycieczek rodzinnych all inclusive, bowiem tak będzie zdecydowanie wygodniej. Pytanie tylko do mamuś, czy na tak daleki wyjazd, jak Malediwy nie za wcześnie z rocznym dzieckiem. Nie wiem czy przypadkiem nie pospieszyliśmy się zbytnio.

CHatka-eKo

Posty: 14

 
Jak z dziećmi do egzotycznego kraju, to tylko wycieczki all inclusive. Na takich dbają nawet o specjalne menu dla maluchów, które z natury są wybredne i nie korzystają z lokalnej kuchni :) To poza tym o wiele bezpieczniejsze od stołowania się po restauracjach i pubach. No i zupełnie taniej wychodzi.

ooops65

Posty: 22

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture